Демоверсія
Microsoft Azure

Microsoft Azure - надійна, масштабована і високо технологічна платформа для розробки і функціонування ваших бізнес-додатків, ефективного та безпечного зберігання даних від світового лідера в області хмарної інфраструктури - Корпорації Майкрософт

Microsoft Azure
Переваги:
Сценарії використання Мicrosoft Azure:
Платформа для веб-додатків

Платформа для веб-додатків

Середа Microsoft Azure дозволяє швидко і легко розгорнути новий або мігрувати існуючий веб-додаток або сервіс в хмарне середовище. У разі міграції, Microsoft Azure повторює середовище вашого веб-додатку, істотно спрощуючи процедуру.


Сервіси інфраструктури Microsoft Azure підтримують всі сучасні технології для Windows Server і Linux. Галерея готових образів дає доступ і ліцензію на запуск серверів Microsoft. А похвилинна таріфікація, масштабування на вимогу і автоматичне масштабування дозволяє вам платити лише за ті ресурси, які ви використовуєте.

Інфраструктура для розробки і тестування

Інфраструктура для розробки і тестування

Окреме середовище для розробки і тестування - першочергова потреба розробника або огранізації, що створює додатки. Це вимагає заздалегідь встановлених інструментів і наявність тестового середовища, що відтворює світ, в якому додаток буде розгорнуто. Microsoft Azure - це готова інфраструктура, що надає віртуальні машини з метою тестуання і розробки в хмарі.

Користувачі, підписані на програму MSDN, отримають $150 безоплатних кредитів на місяць на використання ресурсів Microsoft Azure, а також спеціальні низькі ціни на обчислювальні потужності для цілей розробки і тестування програмного забезпечення.

Готова платформа для обробки медіа-даних

Готова платформа для обробки медіа-даних

Windows Azure Media Services - це технологія платформи Microsoft Media Platform, перенесена здебільшого в хмару, що надає можливість масшабіровання рішень і їх інтегрування у власні процеси кодування, мовлення і поширення медіа-контенту. Сервіси Windows Azure Media можуть бути джерелом медіа контенту практично для всіх типів пристроїв, присутніх зараз на ринку.

Windows Azure Media Services надають такі сервіси для побудова власних медіа-сервісів і додатків: завантаження контенту, перекодування, конвертацію форматів, захист контента, мовлення за запитом і живе мовлення, а також аналітику і рекламу.

Бекенд для мобільних додатків

Бекенд для мобільних додатків

Microsoft Azure Mobile Services - це частина хмарної платформи Microsoft Azure, хмарний сервіс, який призначений для забезпечення мобільних додатків на платформах Windows, iOS, Windows Phone, Android, а так же мобільних додатків на HTML5/JS готовим серверним бекендом, використовуючи всього пару рядків коду .

Мобільні розробники застосовують Microsoft Azure Mobile Services отримують єдину інфраструктуру для всіх своїх додатків:

  • реляционное сховище, сховище табличних даних і файлів;

  • готова можливість аутентифікації користувачів через популярні соціальні мережі;

  • готова інфраструктура і налаштований функціонал для відправки пуш-повідомлень на всі платформи за допомогою одного API;

  • функціонал серверного коду на базі JavaScript і Node.js для тонкої настройки поведінки мобільного сервісу, виконання коду за розкладом через вбудований планувальник, обробки подій при збереженні даних в таблицях, зберігання і виконання власного JS-коду (і незабаром .NET-коду) з інтеграцією з системою управління версіями Git.

Готова IT-інфраструктура (IaaS)

Готова IT-інфраструктура (IaaS)

Інфраструктурні сервіси Windows Azure пропонують широкі можливості для розміщення веб-додатків і сервісів в хмарному оточенні. Завдяки віртуальним машинам і мереж, а також підтримки операційних системи Windows Server і Linux розробники можуть легко мігрувати існуючі веб-додатки з власного або орендованого хостингу в хмару Windows Azure.

При використанні Windows Azure і технології віртуальної мережі Microsoft хмара являє собою розширення вашого центру обробки даних, що використовує всі переваги Microsoft System Center, Active Directory і Visual Studio.

Зберігання та обробка даних, Big Data, HPC

Зберігання та обробка даних, Big Data, HPC

Microsoft Azure SQL Database є сервісом реляційних баз даних, розширюють базову функціональність SQL Server в хмару. З SQL Database ви можете розгортати в хмарі рішення реляційних баз даних, і переваги цього підходу включають в себе керовану інфраструктуру, високу доступність, масштабованість, знайому модель розробки і різні фреймворки і утиліти доступу до даних - все схоже на те, що ми бачимо з традиційною середовищем SQL Server. SQL Database також пропонує функціональність міграції, експортування та синхронізації в реальному часі локальних баз даних SQL Server з базами даних в Microsoft Azure SQL