Демоверсія
Керування транспортними переміщеннями

Транспортний модуль охоплює повний цикл робіт зі створення шаблону маршруту руху транспорту, а також розрахунку його вартості. Microsoft Dynamics 365 вільно інтегрується з усіма основними картографічними сервісами.

Керування транспортними переміщеннями
Можливості:

Як це працює?

  • Використання картографічних сервісів дозволяє відзначати на карті маркерами контрольні точки, прокладати маршрут руху між ними одним кліком, і "втягувати" інформацію в CRM як довідник контрольних точок.

  • Дає можливість швидко і комфортно створювати шаблони маршрутів руху транспорту для планування графіка руху, стоянок, переліку контрольних точок, траєкторії руху, протяжності і вартості перевезення.

  • Істотно скорочує обсяг рутинних робіт по створенню рейсів за рахунок використання варіантів маршрутів з усією вихідною інформацією в якості шаблонів.

  • Логування проблемних вантажів з допомогою заявок на кожному з наступних складів дозволяє визначити склад (контрольну точку), на якому вантаж був пошкоджений, а також відстежити динаміку зміни проблемного вантажу, що служить додатковим інструментом при службових розслідуваннях.

  • Дозволяє швидко виявляти причини відхилень при виконанні рейсу на основі порівняння планових і фактичних параметрів рейсу.

Інші функції XRM Delivery