Демоверсія
Спеціальні можливості для корпоративного банкінгу Основним завданням XRM Banking Corp є обслуговування клієнтів - юридичних осіб за рахунок впровадження єдиних бізнес-процесів з продажу, обслуговування і комунікацій. Інструменти і базові процеси дозволяють аналізувати і контролювати дані операції. Відмінною особливістю рішення є впровадження єдиної системи для співробітників різних служб і департаментів в рамках процесів, а також інструментарій сегментації клієнтів за методикою банку (наприклад, поділ на фінансові групи, великих корпоративних клієнтів і SMB) для більш ефективного обслуговування.
Задачі XRM® Banking CORP

Задачі XRM® Banking CORP

Обслуговування клієнтів - юридичних осіб:

Впровадження єдиних і узгоджених бізнес-процесів з продажу банківських продуктів, а також з обслуговування та комунікації з клієнтами - юридичними особами та фізичними особами - підприємцями.

Аналіз і контроль:

Підготовка інструментального та процесного базису для введення нових банківських продуктів і для контролю якості обслуговування клієнтів.

Впровадження єдиної системи для співробітників різних служб і департаментів:

Впровадження єдиної системи для роботи фронт-, мідл-, бек- офісних співробітників різних служб і департаментів, які беруть участь в бізнес-процесах з метою забезпечення їх повноти, нерозривності і прискорення.

Оргчарт

Оргчарт

Для більш ефективної роботи з фінансовими групами (холдингами) система пропонує як стандартний оргчарт, так і рішення Visualise (дозволяє відображати записи різних сутностей). Дане рішення дозволяє формувати, зберігати і візуалізувати ієрархію зв'язків суб'кт холдингів для підтримки прийняття рішень в області продажів, фінансової оцінки клієнта.

Аналіз фінансового стану позичальника

Аналіз фінансового стану позичальника

Інструмент формування даних про фінансовий стан позичальника для прийняття рішень в області кредитування. Весь шлях кредитної заявки від моменту створення і до прийняття рішення відображається в спеціальній вкладці. Після збору всіх необхідних даних заявка відправляється на аналіз фахівцям, які повинні надати спеціалізовані висновки.

Управління заставним майном

Управління заставним майном

Інструмент дозволяє вибрати на карті точку за відповідною адресою об'єкта заставного майна з можливістю підтвердити його актуальність або пересунути точку в потрібне місце для збереження координат і перевірки квадрата вулиць. Далі виконується перевірка відповідності типу нерухомості квадрату вулиць і вартості заставного майна в даному квадраті.